EN
T2 HAKKINDA ÜRÜN & HİZMETLER REFERANSLAR & ORTAKLAR İLETİŞİM BAŞVURU BLOG
HAKKINDA ÜRÜN & HİZMETLER REFERANSLAR & ORTAKLAR İLETİŞİM BAŞVURU4 BLOG

REFERANSLAR

Amacımız; müşterilerimize rakiplerinden bir adım önde olma avantajını sağlayacak pratik ve yenilikçi çözümler sunmaktır.

Türk Telekom ile birçok heyecan verici projelerde birebir çalışmaktayız. Turk Telekom Self Care Portals, Other Licensed Operators Portal, Turk Telekom Real Time Billing System, Turk Telekom Black Gray List Application en büyük olan projelerden bazılarıdır(bireysel, kurumsal, mobil).
Hazine inşaası.AKBANK’a .Net Framework ve masaüstü uygulaması oluşturmak için danışmanlık vermekteyiz. Framework, logging, caching, custom controls, authentication and push teknolojileri gibi farklı modüllerden oluşmaktadır.
ASELSAN’ın mükemmel ekibi ile çeşitli askeri projelerde çalışmaktayız.
BYEGM ve T2 halka açık Türk blog sitelerinde depolanmış ve bulut ortamında çalışan big data uygulaması geliştirmiştir.
En zorlu problemleri Microsoft ile uyumlu ve yakın bir şekilde çalışarak çözmekteyiz.Microsoft’un deneyimli takımları ile çeşitli projelerde dış kaynak olarak çalışıyor ve güçlü çözümler inşa ediyoruz.

ORTAKLAR

Amazon Web Services: T2’nin Skykeeper, socialinspect.com, ve daha fazlasını içeren önemli bulut uygulamaları geliştirmek için AWS ile çalışmaktayız. AWS Türkiye’de büyük veri ortaklığında tekiz ve aynı zamanda APN Danışmanlık ortağıyız. Daha fazla detaylar için T2 AWS Partner tıklayabilir ve bizimle birebir iletişime geçebilirsiniz. AWS ile Big data Hackathon düzenledik, detayları T2 Big Data Hackathon 2014 görebilirsiniz.
T2 RedHat ile iş ortağı olmaktan gurur duyuyor. Sertifikalı teknik ve satış danışmanlığı ile birlikte T2 şirketiniz için yeni çözümler üretmeye hazır.Ortaklık sayfası
Kanıtlanmış tecrübe ve standardize edilmiş süreçleri ile kendi yazılım departmanınız gibi görebileceğiniz ve sonuçta kendi ana operasyonlarınıza ele alabileceğiniz, zaman ve bütçe hassasiyetli yazılım teknoloji gereksinimleriniz için yazılım outsource hizmetleri sağlamayı amaçlar.
Bulut uygulamaları oluşturmak,bulut için uygulamaları azaltmak ve disaster kurtarma planları oluşturmak için AWS ile çalışmaktayız. Azure ile bulut tabanlı mobil hackathon düzenliyoruz. Detaylı bilgi için t2hackathon.com ziyaret edebilirsiniz.