EN
T2 HAKKINDA ÜRÜN & HİZMETLER REFERANSLAR & ORTAKLAR İLETİŞİM BAŞVURU BLOG
HAKKINDA ÜRÜN & HİZMETLER REFERANSLAR & ORTAKLAR İLETİŞİM BAŞVURU4 BLOG
EN

HAKKIMIZDA

T2 Yazılım son derece kaliteli mühendislik ve tasarım takımlarına sahiptir.

T2 mühendisleri, Türkiye’deki en iyi üniversitelerden mezun olan, önceki iş deneyimleriyle de kendilerini kanıtlayan kişilerdir.

T2 Yazılım; Telekom, Finans, müşterilerine güçlü çözümler sunmak amacıyla Savunma sektörlerinde de çalışmalarını sürdürmektedir.

T2 Dünyadaki teknolojik değişimleri takip ederek ve uygulayarak müşterilerine etkin ve yüksek kaliteli ürünler sunmayı hedefler.

Ayrıca, T2 Yazılım olarak, yeteneklerini keşfetmeleri adına öğrencilere platformlar ve içinde yaşadığımız dünyayı geliştirmemize yardımcı olacak ürünler inşa etmelerini sağlıyoruz. T2 Yazılım her sene öğrencilerin fikirlerinin ve yeteneklerinin yaratıcı ve yenilikçi olması adına Hackothon gibi etkinlikler düzenlemektedir. Bu platform öğrencilerin bir araya gelmesini, insiyatif almalarını ve yeteneklerini geliştirmelerini sağlamaktadır.

Bu etkinlikler ile ileri teknolojilerin (AWS and Microsoft Azure) kullanımını sağlayarak ve T2 yazılım olarak öğrencilerin cloud computing ve big data alanlarındaki becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

T2 Hackathonlar şuradan görüntülenebilir: T2 Cloud Based Mobile Hackathon, T2 Big Data Hackathon

CMMI modelini ve Agile Methodolojilerini bir arada harmanlayarak oluşturduğumuz yazılım ürünü sürecimizin SCAMPI değerlendirilmesi CMMI Enstitü’sü tarafından kabul edildi.Wayne Littlefield, (SEI-Authorized SCAMPI Lead Appraisal Certified Instructor for CMMI) Firmamızı şu cümlelerle tanımlamıştır:

T2 Yazılım, CMMISM ve Agile methodolojilerini, süreçleri, araçları ve teknikleri mükemmel bir uyum için kullanan, parlayan bir örnektir.. Ayrica, sirket ve yönetimi ekipleşmeyi destekleyerek ve rekabet yerine açık iletişim yöntemini teşvik ederek, uzmanları her iki alanda ortak kullanmanın yollarını geliştirmede çok iyi bir örnektir. T2 Yazılım’ın sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiği CMMISM ve Agile Methodolojilerini birlikte kullanıp kazandığı başarı ile Türkiye'deki ilk yazılım şirketlerinden biri olabileceğine inanıyorum.Bana göre; T2 Yazılım yoğun çalışmaları sonucunda saygın bir başarı elde edip, emeklerinin karşılığını almıştır

Kabul sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz: T2 Appraisal #23346 / SEI CMMI v1.3 Maturity Level 3